TYPO3 Ödülleri, Sektör Zirvesinde Mükemmel CMS Projelerini Öne Çıkarıyor

Bu yıl The Hague'da büyük bir eğlenceye sahne olan TYPO3 Ödüllerinde 17 ödül dağıtıldı. Alman ajansı Zdreicom AG, Mera-Petfood.com ile Yılın Web Sitesi ödülünü kazandı. Performans, Devlet, Eğitim ve Kurumsal dahil olmak üzere diğer kategoriler de CMS platformunun çok yönlülüğünü ve yeteneklerini ortaya koydu.

The Hague, Hollanda, 17 Ekim 2019
 

Ödül galası, her yıl düzenlenen ve web ajansları ile müşterilerin yanı sıra içerik yönetim teknolojilerine yönelik uzman konuların ele alındığı ve iş, devlet, STK'lar, yüksek eğitim ve üniversiteleri bir araya getiren özel zirvelerin gerçekleştirildiği iki günlük TYPO3 konferansı T3CON'un bir parçasıydı.

TYPO3 Topluluğunda Mükemmellik Ödüllendirildi

Uzun zamandır açık kaynak yazılımları destekleyen ve jüri üyeliği yapan Jeffrey A. McGuire ve Robert Douglass 17 Ekim'deki etkinliğe ev sahipliği yaparken canlı müzik, eğlence ve ödül töreninin gerçekleştirildiği ve birkaç saat süren program boyunca 240 konuğu ağırladı.

200'e yakın başarılı adayı değerlendirmeye alan jüri, geçtiğimiz yıl TYPO3 CMS uygulamalarında uzmanlıkla yürütülerek geliştirilen projeleri 17 farklı kategoride değerlendirip ödüllendirdi:

Eğitim: magazin.libro.at ile LimeSoda Interactive Marketing GmbH

E-Ticaret: mera-petfood.com ile Zdreicom AG

Sağlık: bsbh.org iledkd Internet Service GmbH

Spor: johnreed.fitness ile brandung GmbH & Co. KG

STK: sanktjohannes.com ile visionbites

Finans/Lojistik: lp.degussa-bank.de/immobilienfinanzierung ile Browserwerk

Kampanya: bauhaus100.uni-weimar.de ile Tritum

Kurumsal: gustavsberg.com ile Pixelant (Resultify AB)

Sanayi: cth.biz ile MaxServ

Küçük Web Sitesi: lausanneuniversityhospital.com ile Idéative

KOBİ: auto-guenther.at ile Cyberhouse GmbH

Turizm: es-kann-so-einfach-sein.de ile Scholz & Friends ve The Brettinghams

Kültür: kartenstelle.oegb.at ile LimeSoda Interactive Marketing GmbH

Devlet: noe-landtag.gv.at ile Earlybird

En İyi Performans: auto-guenther.at ile Cyberhouse GmbH

Yılın Web Sitesi: mera-petfood.com ile Zdreicom AG

TYPO3 Yılın Şahsiyeti Ödülü Topluluk Etkinliği Organizatörüne Verildi

TYPO3 Association Başkanı Olivier Dobberkau, web siteleri ödüllerine ek olarak Yılın Şahsiyeti Ödülünü verdi. Bu yılın kazananı, 2013'ten bu yana TYPO3 Doğu Avrupa Konferansını düzenleyen ve TYPO3 TopluluğuGenişlemeKomitesi'nin bir parçası olarak küresel çapta bağlantılar kurmuş olan Romanyalı TYPO3 tanıtımcısı ve topluluk destekçisi Daniel Homorodean oldu.

Ürün Bilgileri

TYPO3 hakkında daha fazla bilgiyi typo3.org adresinden edinebilirsiniz. TYPO3 ile ilgili hizmetler için typo3.com adresindeki TYPO3 Şirketi ticari iş ortağı listesini ziyaret edebilir ve eski TYPO3 LTS versiyonları için ücretli Genişletilmiş Uzun Süreli Destek (ELTS) programına erişim hakkı satın alabilirsiniz.

TYPO3 Association ve TYPO3 GmbH hakkında

TYPO3 Association, TYPO3 CMS'in uzun vadeli gelişimini koordine eder ve fonlar. Halka ücretsiz yazılım sağlayan bir sivil toplum kuruluşudur. TYPO3 Association, Kasım 2004'te TYPO3 Topluluğu üyeleri tarafından İsviçre Yasaları uyarınca kurulmuş bir birliktir. Merkezi İsviçre'nin Zug Kantonunda bulunan Baar belediyesinde yer alır. TYPO3 Association, siyasi olarak tarafsız olmakla beraber tüm inançlara eşit mesafede ve saygılıdır. Üyeler, hedefler ve fon sağlama fırsatları hakkında daha fazla bilgi için typo3.org/project/association/ adresini ziyaret edin.

TYPO3 GmbH TYPO3 Association tarafından kurulmuş ve destek hizmetleri sağlamanın yanında TYPO3 CMS yazılımının gelişimini üstlenmiş bir hizmet şirketidir. TYPO3 Company hakkında daha fazla bilgiye typo3.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Images

Download Images (.zip)
Example English captions and photo credits can be found at the bottom of this page.

In Other Languages

Related Links

Official Winners Page

Press Enquiries

For TYPO3 CMS / TYPO3 Company

TYPO3 GmbH
Emanuel-Leutze-Str. 11
40547 Düsseldorf
Germany

Phone: +49 211 205436-0
Web: www.typo3.com

Marco Tiel
Phone: +49 211 205436-46
Mail: press(at)typo3.com

For TYPO3 Association

mathias.bolt.lesniak(at)typo3.org
(only for press related topics)

TYPO3 Association - Press Office
Mathias Bolt Lesniak
Sihlbruggstrasse 105
CH-6340 Baar
Switzerland

Start Spreading the News

Please feel free to send a copy of the press release to your local media. Just ensure you do not spam and make it clear that you are not an official representative of the TYPO3 Association or Company, but that you are an agency or individual using TYPO3.